Strona główna

Witamy na stronie Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego powiatu rypińskiego.

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i wprowadzonymi rozwiązaniami mającymi powstrzymać jego rozprzestrzenianie się, funkcjonowanie Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Rypinie zostaje dostosowane do aktualnej sytuacji. W związku z tym zwracamy się z apelem o ograniczenie bezpośrednich kontaktów w załatwianiu spraw administracyjnych do bezwzględnego minimum. Apelujemy o załatwienie spraw za pomocą środków komunikacji na odległość, tj. telefon, za pośrednictwem platformy e-PUAP lub wiadomości e-mail.
W sprawach pilnych wymagających osobistego przybycia do urzędu należy umawiać się telefonicznie (54 280 38 95).
Jednocześnie ograniczamy do niezbędnego minimum wszystkie wyjazdy w teren pracowników Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Rypinie.
Procedury te będą obowiązywał do odwołania, o czym będziemy informować na bieżąco. Za niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Rypinie
Piotr Litke

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Rypinie działa na obszarze powiatu rypińskiego obejmującego gminy:

Rypin, Skrwilno, Rogowo, Brzuze i Wąpielsk oraz miasto: Rypin.

bip_fotka

dsc.kprm.gov.pl

 

Opłata skarbowa

Opłaty skarbowe należy dokonywać gotówką w kasie Urzędu Miejskiego w Rypinie, ul. Warszawska 40, 87-500 Rypin lub bezgotówkowo na rachunek w/w organu podatkowego

(Nr konta 73 2030 0045 1110 0000 0253 9900)

Informacja w sprawie druków i formularzy zamieszczonych na stronie PINB

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Rypinie informuję, że zamieszczone na niniejszej stronie internetowej w zakładce \"Druki\" druki i formularze zastały wytworzone przez PINB Rypin i mają charakter jedynie informacyjny i pomocniczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>