Strona główna

Witamy na stronie Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego powiatu rypińskiego 

K O M U N I K A T

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Rypinie w nawiązaniu do treści § 12 ust. 1 i 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020r. poz. 878) informuje, że od dn. 25 maja 2020r. zmieniają się zasady bezpośredniej obsługi obywateli przy zachowaniu odpowiednich rygorów sanitarnych, tj.:
- do odwołania wykonywanie zadań przez urząd administracji publicznej lub jednostkę organizacyjną wykonującą zadania o charakterze publicznym może podlegać ograniczeniu polegającym na wykonywaniu wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom (ust. 1);
 
- do odwołania w urzędach administracji publicznej lub jednostkach organizacyjnych wykonujących zadania o charakterze publicznym dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów (ust. 2).
 
Ww. zmiany mają związek z art. 46 pkt 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. z 2020r. poz. 875).
 
W związku z powyższym w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Rypinie obowiązują od dn. 25 maja 2020r. do odwołania zasady określone w § 12 ust. 2 ww. rozporządzenia.
____________________________________________________________________________________

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Rypinie działa na obszarze powiatu rypińskiego obejmującego gminy:

Rypin, Skrwilno, Rogowo, Brzuze i Wąpielsk oraz miasto: Rypin.

bip_fotka

dsc.kprm.gov.pl

 

Opłata skarbowa

Opłaty skarbowe należy dokonywać gotówką w kasie Urzędu Miejskiego w Rypinie, ul. Warszawska 40, 87-500 Rypin lub bezgotówkowo na rachunek w/w organu podatkowego

(Nr konta 73 2030 0045 1110 0000 0253 9900)

Informacja w sprawie druków i formularzy zamieszczonych na stronie PINB

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Rypinie informuję, że zamieszczone na niniejszej stronie internetowej w zakładce \"Druki\" druki i formularze zastały wytworzone przez PINB Rypin i mają charakter jedynie informacyjny i pomocniczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>