Ogłoszenia

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i wprowadzonymi rozwiązaniami mającymi powstrzymać jego rozprzestrzenianie się, funkcjonowanie Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Rypinie zostaje dostosowane do aktualnej sytuacji. W związku z tym zwracamy się z apelem o ograniczenie bezpośrednich kontaktów w załatwianiu spraw administracyjnych do bezwzględnego minimum. Apelujemy o załatwienie spraw za pomocą środków komunikacji na odległość, tj. telefon, za pośrednictwem platformy e-PUAP lub wiadomości e-mail.
W sprawach pilnych wymagających osobistego przybycia do urzędu należy umawiać się telefonicznie (54 280 38 95). Sprawy będą obsługiwane w godzinach pracy Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Rypinie:
od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:30-15:00
w piątek w godzinach 7:30-14:00.
Jednocześnie ograniczamy do niezbędnego minimum wszystkie wyjazdy w teren pracowników Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Rypinie.
Procedury te będą obowiązywał do odwołania, o czym będziemy informować na bieżąco. Za niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Rypinie
Piotr Litke

 

 


Poniżej linki do komunikatów Wojewody Kujawsko – Pomorskiego 

https://www.gov.pl/web/uw-kujawsko-pomorski/komunikat-msw

https://www.gov.pl/web/gov/ostrzezenia#/_/szczegoly/10797063

 

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>